تجار تا اطلاع ثانوی از ارسال محموله های تجاری به دوغارون خودداری نمایند

به گزارش وبلاگ نشر، خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی گمرک گفت: به دلیل مسدود کردن راستا مواصلاتی مرز تا هرات توسط آسیب دیدگان آتش سوزی اسلام قلعه افغانستان از ارسال محموله های تجاری به مرز دوغارون خراسان رضوی خودداری گردد.

تجار تا اطلاع ثانوی از ارسال محموله های تجاری به دوغارون خودداری نمایند

به گزارش خبرگزاری وبلاگ نشر از گمرک، آقای سید روح اله لطیفی، سخنگوی گمرک اضافه نمود: برای جلوگیری از ازدحام، توقف های طولانی و حوادث غیر مترقبه، به دلیل اعتراض و مسدود کردن جهت های مواصلاتی اسلام قلعه - هرات در افغانستان توسط رانندگان و خسارت دیدگان حادثه آتش سوزی اسلام قلعه افغانستان، بر اساس بند 2 صورتجلسه کمیته هماهنگی مرز دوغارون تا اطلاع ثانوی از همه گمرکات اجرایی و صاحبان کالا درخواست می گردد تا از ارسال محموله های تجاری به گمرک دوغارون خراسان رضوی خودداری نمایند.

وی اضافه نمود: بر اساس اعلام گمرک ابونصر فراهی افغانستان در دیدار مرزی با مدیران گمرک و مسئولان مرزی ماهیرود خراسان جنوبی، محدودیت های وزنی جدیدی برای ورود کامیون های حامل کالا های تجاری به افغانستان از این مرز اعلام شده است.

لطیفی در مورد این محدودیت گفت: براساس اعلام مدیران گمرک افغانستان از این پس از ورود کامیون های با بار بیش از 50 تن به افغانستان از این مرز جلوگیری خواهد شد.

لطیفی اضافه نمود: این امر باعث کاهش خروج کالا از مرز ماهیرود و تراکم کامیون ها برای انجام ترانشیپمنت و یا ترانزیت خواهد شد که همکاری و هماهنگی بیشتر صاحبان کالا با مدیران مرزی در ارسال محموله ها را می طلبد تا دچار توقف های طولانی نشوند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تجار تا اطلاع ثانوی از ارسال محموله های تجاری به دوغارون خودداری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجار تا اطلاع ثانوی از ارسال محموله های تجاری به دوغارون خودداری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید