خبرنگاران نخستین فرد مبتلا به کرونا در جنوب کرمان فوت کرد

به گزارش وبلاگ نشر، جیرفت - خبرنگاران - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از فوت نخستین فرد مبتلا به ویروس کرونا در جنوب کرمان خبر داد و گفت: این فرد از اهالی شهرستان کهنوج بود.

خبرنگاران نخستین فرد مبتلا به کرونا در جنوب کرمان فوت کرد

علی سالاری مقدم بامداد چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ نشر افزود: در تاریخ 15 اسفندماه یک فرد 81 ساله مشکوک به کرونا در بیمارستان 12 فروردین کهنوج بستری و بعد از انجام آزمایش های لازم جواب آزمایش وی مثبت اعلام شد.

وی با بیان اینکه این شخص بیماری زمینه ای هم داشته است، افزود: متاسفانه این فرد مبتلا به ویروس کرونا در کهنوج، ساعاتی قبل فوت کرد.

وی به تشریح آخرین شرایط انتشار ویروس کرونا در جنوب کرمان پرداخت و گفت: 259 نفر مشکوک به ویروس کرونا از ابتدای اپیدمی در جنوب کرمان بستری شده اند که از این تعداد 233 نفر ترخیص و سه نفر به کرونا مبتلا شده اند و منتظر جواب آزمایش بقیه افراد هستیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان اینکه مردم برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از ورود به تجمعات خودداری کنند، گفت: تمامی این اقدامات برای سلامتی خود مردم است.

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار جنوب را تحت پوشش دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نخستین فرد مبتلا به کرونا در جنوب کرمان فوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نخستین فرد مبتلا به کرونا در جنوب کرمان فوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید