تعطیلی تمامی مراکز تجمع فرهنگی و سینمایی خوزستان ، جزئیات جدیدترین تمهیدات مراقبتی

به گزارش وبلاگ نشر، خبرنگاران/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از تعطیلی تمامی مراکز تجمع فرهنگی و سینمایی در سطح استان خوزستان اطلاع داد.

تعطیلی تمامی مراکز تجمع فرهنگی و سینمایی خوزستان ، جزئیات جدیدترین تمهیدات مراقبتی

به گزارش وبلاگ نشر، دکتر فرهاد ابول نژادیان امروز (9 اسفندماه) در جمع وبلاگ نشر گفت: بر اساس چهارمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و در راستای کاهش خطر احتمال شیوع کرونا؛ تمامی مراکز تجمع فرهنگی و سینمایی در سطح استان خوزستان از قبیل سینماها، کنسرت ها، تئاترها و... تا تاریخ 16 اسفندماه 98 تعطیل و کلیه مسابقات ورزشی بدون تماشاگر برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: همچنین تمامی اماکن متبرکه زیارتی استان تا اطلاع ثانوی غیرقابل دسترسی و زیارت و ادای سلام و احترام با عبور از صحن متبرکه این بزرگواران با زدن ماسک و شستشوی دست قبل از ورود و با راهنمایی خدام و بدون توقف امکان پذیر خواهد بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ادامه داد: در صندلی های سوخت گیری (بنزین و گاز) نیز تنها متصدیان صندلی ها با رعایت نکات بهداشتی؛ مجاز به استفاده از دستگیره نازل هستند و شهروندان نباید تماسی با نازل ها داشته باشند.

ابول نژادیان در انتها گفت: از هم استانی های گرامی درخواست می گردد جهت پیشگیری از احتمال ابتلا به این بیماری؛ ضمن رعایت بهداشت فردی، حدالمقدور از حضور در اماکن عمومی پرهیز نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تعطیلی تمامی مراکز تجمع فرهنگی و سینمایی خوزستان ، جزئیات جدیدترین تمهیدات مراقبتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی تمامی مراکز تجمع فرهنگی و سینمایی خوزستان ، جزئیات جدیدترین تمهیدات مراقبتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید