از دفاع عجیب وکیل سوئیسی باشگاه در پرونده استوکس متعجبم!

به گزارش وبلاگ نشر، مصطفی کاراندیش در گفتگو با خبرنگاران، درباره محکومیت 400 هزار دلاری باشگاه تراکتور در پرونده مربوط به شکایت آنتونی استوکس گفت: در صورت محکومیت قطعی و عدم اعتراض باشگاه تراکتور علاوه بر این مبلغ باید پنج درصد از سود پول را به عنوان مقداری که در طول این مدت پرداخت نشده است به استوکس بدهیم.

از دفاع عجیب وکیل سوئیسی باشگاه در پرونده استوکس متعجبم!

مدیر بخش حقوقی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که شما بارها حرف از محکومیت قطعی مهاجم ایرلندی سابق خود زده بودید گفت: اجازه دهید شفاف و واضح درباره این موضوع صحبت کنم تا دیگر اینقدر مورد هجوم اهالی فوتبال و هواداران فهیم تراکتور که از صدور این حکم ناراحت هستند قرار نگیرم. این قرارداد را من نبستم. بلکه این قرارداد را بر اساس آنچه در گذشته با خارجی ها عقد می کردند در سال 1397 به امضا رساندند.

وی اضافه نمود: البته آقای زنوری به عنوان مالک باشگاه هم حق داشت که در زمینه عقد قرارداد با خارجی ها عجله کند. تیم را خیلی دیر تحویل گرفت و فرصت کمی داشت تا بازیکنان خوبی را برای ابتدای فصل گذشته بگیرد چون فصل نقل و انتقال در حال اتمام بود.

کاراندیش تاکید کرد: وقتی شکایت دوطرفه ای بین استوکس و تراکتور در فیفا جاری شد من عنوان کردم اگر او محکوم شود جریمه های سنگینی را این بازیکن بی انضباط باید بدهد که عین این اظهارات در ویدئوی صحبت هایم کاملاً مضبوط می باشد اما این اتفاق متأسفانه رخ نداد.

کاراندیش در پاسخ به سوال وبلاگ نشر مبنی بر اینکه آیا وکیل تراکتور در پفراینده استوکس، شخص آقای لودویک بوده است تاکید کرد: بله همینطور است! او وکالت باشگاه را گرفت و با وجود اینکه احترام برایشان قائلم واقعاً نمی دانم با وجود این همه اسناد و دلایل و مستندات چه دفاعیاتی را انجام دادند که رأی به سود تراکتور نشد و متعجبم!

مدیر بخش حقوقی تراکتور درباره اینکه آیا به رأی فیفا اعتراض خواهد شد گفت: رأی صادر شده اولیه است و ما قطعاً می خواهیم در جریان گردش کار مربوط به این پفراینده باشیم و اعتراض مبسوط و مفصلی را ارائه خواهم نمود. مگر می شود بی انضباط ترین بازیکن خارجی تاریخ تراکتور و اکنون هم پرسپولیس به راحتی ما را محکوم کند و جوابی برایش نداشته باشیم.

او اضافه نمود: بعد از دریافت گردش کارِ رأی (گراند)، لایحه دفاعی جدید خود را ارسال خواهیم کرد.

مدیربخش حقوقی باشگاه تراکتور در پایان اعلام کرد: با توجه به تفویض پفراینده به وکیل سوئیسی و عدم اختیار در فرایند دادرسی واقعاً پفراینده استوکس به تیم حقوقیِ بنده مربوط نمی شد اما از حالا تمام تلاشم را می کنم تا از حق باشگاه دفاع کنم. مطمئنم ایراداتی در دفاع از پفراینده توسط وکیل خارجی وجود داشته است که قطعاً اطلاع رسانی خواهم کرد و در صورت قصور علیه ایشان نیز من باب مسئولیت طرح دعوی خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "از دفاع عجیب وکیل سوئیسی باشگاه در پرونده استوکس متعجبم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از دفاع عجیب وکیل سوئیسی باشگاه در پرونده استوکس متعجبم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید