وزیر خارجه ونزوئلا: ترامپ با تکذیب نقش آمریکا در توطئه اخیر از کِنِدی تقلید می نماید

به گزارش وبلاگ نشر، وزیر امور خارجه ونزوئلا گفت ترامپ با تکذیب دخالت دولت آمریکا در تهاجم اخیر به سواحل ونزوئلا کوشش می نماید از جان اف کندی رئیس جمهور اسبق ایالات متحده تقلید کند.

وزیر خارجه ونزوئلا: ترامپ با تکذیب نقش آمریکا در توطئه اخیر از کِنِدی تقلید می نماید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ نشر ، خورخه آرئاسا وزیر امور خارجه ونزوئلا روز آدینه در صفحه توئیتر خود نوشت گفت: ترامپ خیلی مشتاق است همانند کندی به نظر برسد کسی که حتی در دروغ گفتن از او تلقید می نماید.

آرئاسا در ادامه اضافه نمود: همانطور که ترامپ امروز جواب داد... در سال 1961، پس از حمله مزدورانه به کوبا توسط ایالات متحده، کندی آشکارا دخالت خود را تکذیب کرد. بعدا ثابت شد که او عمیقا دخالت داشته است.

این اظهارات وزیر خارجه ونزوئلا پس از آن صورت گرفت که دونالد ترامپ هرگونه دخالت در تهاجم ناکام اخیر به ونزوئلا را رد کرد.

ترامپ 48 ساعت پس از اینکه نیروهای امنیتی ونزوئلا مزدوران آمریکایی را دستگیر کردند، مدعی شد: من هیچ ربطی به این مسئله ندارم. ما در این باره تحقیق خواهیم کرد.

نیروهای امنیتی ونزوئلا هفته گذشته عده ای تروریست از جمله دو نظامی بازنشسته آمریکایی را دستگیر نموده اند که با واشنگتن هماهنگ بودند تا به وسیله سواحل کارائیب وارد خاک ونزوئلا شوند و دولت این کشور را سرنگون نمایند.

روز پنج شنبه تلویزیون دولتی ونزوئلا اعترافات یکی از مزدوران را نمایش داد. وی تایید کرد که یکی از اهداف اصلی گروه یورش به کاخ ریاست جمهوری ونزوئلا و ربودن رئیس جمهور این کشور بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وزیر خارجه ونزوئلا: ترامپ با تکذیب نقش آمریکا در توطئه اخیر از کِنِدی تقلید می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر خارجه ونزوئلا: ترامپ با تکذیب نقش آمریکا در توطئه اخیر از کِنِدی تقلید می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید