شهروندان از مراجعات حضوری به مراکز قضایی خودداری کنند

به گزارش وبلاگ نشر، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی در اطلاعیه ای از شهروندان خواست تا از مراجعات غیر ضروری به مراکز قضایی خودداری کنند.

شهروندان از مراجعات حضوری به مراکز قضایی خودداری کنند

در متن این اطلاعیه آمده است:

با هدف حفظ سلامت فردی و اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی تا اطلاع بعدی از هرگونه مراجعه غیرضروری به مراکز قضایی جدا خودداری فرمایید.

بر اساس تدابیر اندیشیده شده توسط مدیریت قضایی استان با هرگونه شایعه پراکنی و سوءاستفاده با موضوع ویروس کرونا، قاطعانه و طبق موازین قانونی برخورد خواهد شد.

با هدف حفظ سلامت فردی و اجتماعی از آغاز فرآیندهای غیر ضروری حقوقی که متضمن مراجعه حضوری به مراکز قضایی است تا اطلاع بعدی خودداری نمایید.

بر اساس تمهیدات اندیشیده شده توسط مدیریت قضایی استان با هدف حفظ حقوق عامه و سلامت عمومی شهروندان گرانقدر اقدامات ضروری و پروتکل های بهداشتی در مبادی ورودی مجتمع های قضایی اعمال خواهد شد.

جهت پیگیری مسائل حقوقی و قضایی به پیام های دریافتی از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی توجه فرمایید.

توسط مدیریت قضایی استان تمهیدات لازم برای پیگیری مطالبات قانونی پس از کنترل ویروس موسوم به کرونا اندیشیده شده است، بر این اساس در این زمینه به اطلاعیه های صادره توسط مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان خراسان رضوی توجه و استناد فرمایید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شهروندان از مراجعات حضوری به مراکز قضایی خودداری کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهروندان از مراجعات حضوری به مراکز قضایی خودداری کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید