روزانه 150 تن محلول ضدعفونی در آذربایجان شرقی فراوری می گردد

به گزارش وبلاگ نشر، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تأکید بر لزوم نظارت مستمر بر فرایند فراوری و عرضه محصولات بهداشتی استان، گفت: روزانه 150 تن محلول های ضدعفونی در این استان فراوری می گردد.

روزانه 150 تن محلول ضدعفونی در آذربایجان شرقی فراوری می گردد

به گزارش وبلاگ نشر آنلاین به نقل از ایرنا، حبیب امین زاده پنج شنبه 15 اسفند در جلسه کارگروه تأمین اقلام بهداشتی مقابله با بیماری کرونا آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در هر یک از واحدهای صنعتی فراوریکننده ملزومات بهداشتی اعم از محلول های ضدعفونی کننده و ماسک یک نفر بازرس از معاونت نظارت و بازرسی سازمان مقیم خواهد شد.

وی اضافه کرد: بدین ترتیب همه فرایند فراوری از ورود مواد اولیه تا محصول فراوریی و درنهایت مراکز عرضه مورد رصد قرار می گیرد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به این که توان و ظرفیت صنایع آذربایجان شرقی درزمینهٔ محلول های ضدعفونی بالغ بر 150 تن در روز است، ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و با تأمین الکل موردنیاز این واحدها، ظرفیت فراوری از این رقم نیز فراتر خواهد رفت.

امین زاده گفت: یکی از مهم ترین نیازهای جامعه پزشکی، ماسک های تخصصی است که درصدد تأمین قسمتی از حجم بالای نیازها از راه افزایش توان ظرفیت فعلی صنایع آذربایجان شرقی هستیم.

تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان شرقی به 70 نفر رسیده که تا به امروز 6 نفر هم فوت شدند.

منبع: همشهری آنلاین

به "روزانه 150 تن محلول ضدعفونی در آذربایجان شرقی فراوری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه 150 تن محلول ضدعفونی در آذربایجان شرقی فراوری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید