دستگیری باند سرقت مسلحانه در دیلم

به گزارش وبلاگ نشر، فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از دستگیری 4 نفر اعضای باند سرقت مسلحانه از خودروهای عبوری خبر داد.

دستگیری باند سرقت مسلحانه در دیلم

به گزارش وبلاگ نشر آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ رضا اسماعیلی گفت: مأموران پاسگاه انتظامی عامری حین گشت زنی در مسیرهای خاکی اطراف روستای عامری به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک شده و برای بررسی بیشتر از خودروی موصوف خواسته می شود متوقف شود.

این مقام انتظامی با اشاره به این که راننده خودروی 405 علیرغم دستور ایست مأموران با بی اعتنایی به فرار اقدام کرد، گفت: خودروی پلیس با تعقیب متهمان عرصه را بر آن ها تنگ کرده و سرنشینان خودرو باوجود مسلح بودن خودرو را رها و به سمت روستا متواری شدند.

اسماعیلی گفت: در اقدامات اولیه همکاران انتظامی یکی از متهمان دستگیر و در بازرسی از خودرو یک قبضه سلاح شکاری کشف شد، در استعلام از سامانه پلیس آگاهی تعیین شد، این خودرو دارای سرقت مسلحانه از شهرستان امیدیه است.

وی بیان نمود: کارآگاهان پلیس آگاهی طی اقدامات فنی و اطلاعاتی به این نتیجه می رسند که 4 نفر از متهمان که غیربومی و ساکن یکی از استان های همجوار بودند، در سطح حوزه استحفاظی متواری هستند، بلافاصله تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی با همکاری عوامل انتظامی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر 3 متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی دیلم، استان بوشهر با اشاره به این که در تحقیقات اولیه متهمان با اعتراف به این که به صورت باندی به سرقت مسلحانه از خودروهای حامل محموله اقدام میکردند، گفت: در این مورد هر 4 متهم به همراه خودروی سرقتی و یک قبضه سلاح مکشوفه و مقادیری فشنگ برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

منبع: همشهری آنلاین

به "دستگیری باند سرقت مسلحانه در دیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری باند سرقت مسلحانه در دیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید