پزشکان انگلیسی: وزارت بهداشت آماده مقابله با کرونا نیست

به گزارش وبلاگ نشر، اخبار منتشر شده حاکی از آن است وزرات بهداشت انگلیس آمادگی مقابله با کرونا را ندارد و این درحالیست که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور فرایند صعودی را طی می کند.

پزشکان انگلیسی: وزارت بهداشت آماده مقابله با کرونا نیست

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ نشر به نقل از دیلی میل، اخبار منتشر شده حاکی از آن است وزرات بهداشت انگلیس آمادگی مقابله با کرونا را ندارد.

در یک بررسی آماری، تنها 8 نفر از 1618 پزشک در انگلیس باور داشتند، سازمان بهداشتی این کشور می تواند با کرونا مقابله کند.

انگلیس اعلام کرده که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به طور چشمگیری افزایش یافته و با ابتلای تعدادی دیگر به این ویروس، تعداد کل مبتلایان به 51 نفر رسیده است.

براساس اعلام سازمان جهانی بهداشت، اکنون در سراسر جهان بیش از 91 هزار نفر به این ویروس مبتلا هستند و 3 هزار و 118 نفر نیز در اثر ابتلا به آن جان باختند.

طبق گفته پزشکان، سازمان بهداشتی انگلیس برای ویروس کرونا آماده نیست و در صورت شیوع، این کشور فلج خواهد شد.

اگر ویروس کرونا گسترش یابد، دولت انگلیس احتمالا از کارکنان بازنشسته وزارت بهداشت و درمان خواهد خواست تا مجددا به کارهای خود بازگردند.

آمارها نیز نشان می دهد که بیمارستان ها در شرایط بحرانی و با تعداد بی سابقه ای از بیماران روبرو هستند و 94 درصد ظرفیت خالی تخت ها پر شده است.

یک پزشک اهل لنکشایر در توئیتی گفت: شیوع کرونا در بدترین زمان ممکن در حال رخ دادن است؛ رئیس انجمن پزشکان انگلیس نیز می گوید وزارت بهداشت این کشور از قبل به زانو درآمده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پزشکان انگلیسی: وزارت بهداشت آماده مقابله با کرونا نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشکان انگلیسی: وزارت بهداشت آماده مقابله با کرونا نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید