خبرنگاران 7 نقطه پرحادثه در جاده های آذربایجان غربی اصلاح شد

به گزارش وبلاگ نشر، ارومیه - خبرنگاران- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به شناسایی 35 نقطه پر حادثه جاده ای در استان گفت: از این تعداد، هفت نقطه به صورت اساسی اصلاح شده است.

خبرنگاران 7 نقطه پرحادثه در جاده های آذربایجان غربی اصلاح شد

ارسلان شکری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ نشر اضافه نمود: علاوه بر آن، عملیات اصلاح 11 نقطه دیگر در حال انجام بوده و مناقصه انتخاب پیمانکار برای اصلاح چهار نقطه دیگر نیز در حال برگزاری است.

وی اضافه نمود: نقطه حسین مامه در محور میاندوآب - بوکان، مشک آباد در محور ارومیه - گلمانخانه، بالستان در محور ارومیه - مهاباد، کاشی فروشی در محور سردشت - پیرانشهر، سه راهی حیدرآباد در محور میاندوآب - شاهین دژ، سه راهی دارلک در محور ارومیه - میاندوآب و نساجی در محور خوی - ماکو، این هفت نقطه را شامل می گردد.

وی بیان نمود: آشکارسازی و آرام سازی فیزیکی تمام نقاط پرحادثه شناسایی شده استان در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی واقع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: در حال حاضر مطالعه برای برطرف چهار نقطه پرحادثه در دست اقدام بوده و مطالعه سه نقطه نیز به اتمام رسیده است.

به گزارش وبلاگ نشر، آذربایجان غربی بیش از 12 هزار کیلومتر جاده اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه دارد که سالانه بیش از 500 نفر بر اثر سوانح رانندگی در این محورها جان خود را از دست می دهند و افزون بر 10 برابر این تعداد، مصدوم می شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 7 نقطه پرحادثه در جاده های آذربایجان غربی اصلاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 7 نقطه پرحادثه در جاده های آذربایجان غربی اصلاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید